Úvod - Krása žien  
  Každá žena môže byť krásna  
  Byť ženou a žiť ako žena  
  Čo sa mužom páči  
  Malá fotogaléria  
  Kontakt  
  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  
  Ako sa obliecť do kostola          Vychutnávajte si ženskosť...
Čo sa mužom páči
Aké oblečenie sa mužom na ženách viac páčiMuži v prieskumoch stále potvrdzujú, že sa im páčia a sú pre nich vzrušujúce pekné ženy v rôznych zvodných šatách.
Je samozrejmé, že sa im páči napríklad keď má žena šaty úplne bez rukávov..., to je známe, ale sú ešte určité detaily, o ktorých sa vie o trošku menej. A tie tu spomenieme.Výstrih, dekolt


Prsia sú pre takmer všetkých mužov tou najmagickejšou časťou ženského tela a ženy preto už od čias stredoveku si ich čiastočne poodhaľujú, nosia šaty, ktoré majú na hrudi nejaký výstrih.

Podľa prieskumu sa mužom väčšinou o trošku viac páči keď má žena v spoločenských šatách výstrih v tvare "V", než keď je nad prsiami vodorovná linka. Nie žeby sa im výstrih, ktorý má vodorovnú linku nepáčil, tiež sa im páči, ale výstrih, ktorý je aspoň trošku v tvare "V", sa im vraj páči ešte o trošičku viac. Pravdaže nejaké nie príliš pekné šaty s neestetickým prevedením asi žiaden výstrih nezachráni. Ale väčšinou platí, že rôzne tie krásne večerné, svadobné a spoločenské šaty, ktoré poodhaľujú hruď aspoň približne v tvare "V" sú podľa prieskumu najideálnejšie. Ukážka:


Rovná linka nad prsiami je síce pekná:

rovna linka nad prsiami


Ale tvar "V" je ešte krajší, mužom sa páči ešte viac:

prsia a čo sa mužom páči


ruza
Pás


Šaty stiahnuté opaskom alebo vypasované v páse. To sa im tiež viac páči. Ak ste v páse štíhla, určite si potom dajte opasok, ktorý zvýrazní váš krásny štíhli pás, alebo také šaty, ktoré sú už v páse zúžené. Volné šaty, ktoré nie su v páse stiahnuté, si radšej nechajte na obdobie tehotenstva.ruza
Sukňa a nohy


Niektorí muži sú priam zbožňovatelia ženských nôh, ale veľa mužov aj uvádza, že žena s dlhou sukňou alebo v dlhých šatách na nich pôsobí krajšie, elegantnejšie a dôstojnejšie než žena v minisukni. Muži sú v tomto dosť rozdielni, preto je najlepšie zistiť u vlastného manžela čo sa mu páči viac.

Asi netreba pripomenúť, že minisukňa väčšinou pristane len tým najmladším ženám. Len mladá žena si môže vybrať, či chce pôsobiť ako sladké sexy dievčatko - v minisukni, alebo ako sexy krásna dáma - v dlhých šatách. U žien, ktoré už nemajú okolo 20, ale sú už v rokoch ďalej, je väčšinou vhodná len tá druhá varianta.


A taktiež, ako vo všetkom, pôsobí tu aj efekt opozeranosti a presítenosti. Ak sa vášmu mužovi páči viac minisukňa a preto vy v nej budete stále chodiť, po nejakom čase je možné, že ho viac ohromí a budete na neho pôsobiť úžasne krásne práve keď si dáte nejaké krásne dlhé šaty. To predtým sa mu už stalo príliš opozerané.


ruza
Topánky a chodidlá


Je určitá skupinka mužov, ktorým sa páčia vysoké podpätky. Taktiež je dosť mužov, ktorým sa páčia nízke lodičky. Ale ešte viac mužom sa údajne páči, keď žena chodí celkom na boso; čo sa dá vonka realizovať len v lete a asi len v čistom prostredí. Je známe, že veľa žien od pradávna milovalo chôdzu na boso. Lenže na normálnej mestskej ulici, kde sa môžu nachádzať rôzne drobné sklíčka a ostré kamienky, je to trošičku problém. Nepochybne chôdza na boso má u ženy svoj zaujímavý pôvab. Asi je škoda, že to nemôžeme praktizovať častejšie.

chodenie na boso - chôdza na bosoruza
A na záver niečo čiastočne mimo tému


Je to tu venované oblečeniu, drahé dievčaté, ale na záver si zájdeme aj do duchovnej roviny o tom, čo sa mužom páči a nepáči, napríklad toto:

Nadpis by mohol byť: Pri zoznamovaní zatajte titul.
Je známe, že muži túžia po kráse. Túžia po žene, ktorá má krásny vzhľad i krásnu povahu. Je zbytočné byť príliš múdra. A je pre ženu skoro až negatívom mať vysoké vzdelanie. Nie je nič asexuálnejšieho ako intelektuálka. To na muža môže pôsobiť chladnejšie a mrazivejšie než ľadová sprcha. Muža to môže vážne odradiť. Výskumy potvrdzujú, že negramotné dievča je pre väčšinu mužov oveľa príťažlivejšie než profesorka. U ženy vo vzdelaní jednoznačne a doslovne platí, že menej je viac. Muži nemajú radi intelektuálky. A tiež ani netúžia po príliš múdrej žene.

Nie žeby muži chceli priamo hlúpu ženu, to nie, ale u ženy hľadajú predovšetkým krásu, nehu, lásku..., teda atribúty, ktoré nemajú skoro nič spoločné s intelektom. Zapamätajme si dievčatá: Medzi symboly ženy patrí srdce, nie mozog.

Preto ak ste náhodou tiež nejakým nedopatrením dokončila vysokú školu :-) a získala titul, ako je MUDr., JUDr., Ing. a podobne, pri zoznamovaní sa s mužom, ak je to možné, to radšej aj zatajte a správajte sa ako by ste nič takého nemala ani len medzi vzdialenou rodinou. Môžete mu to prezradiť až neskôr, keď už si na vás trošičku zvykol a vidí, že nie ste žiadna chladná intelektuálka, ale ste krásna, milá, nežná žena, plná citu, zmyselnosti a lásky, vtedy to takmer určite príjme. A ak to už o vás náhodou vopred vie, tiež sa správajte ako by ste s tým titulom nemala nič spoločné. Ako by ste ho ani vôbec nemala. A nech už mu to o sebe prezradíte kedykoľvek, vždy to povedzte len veľmi skromne a okrajovo ako by vám na tom vôbec nezáležalo, ako by to bola pre vás len veľmi nudná, banálna a okrajová záležitosť vášho života. A vždy a stále sa k tomu len takto stavajte. Nikdy nebuďte chladnou intelektuálkou!

A ešte niečo, v diskusiách s mužom kľudne hovorte svoje názory, diskutujte (samozrejme len žensky - pôvabne a jemne), ale ak vidíte, že muž na niečom dlho výrazne trvá a nemieni ustúpiť, nechajte sa ním trochu presvedčiť, ustúpte mu a pokúste sa ho chápať aspoň srdcom. Schopnosť chápať srdcom je veľká výhoda žien, vďaka ktorej môžu žiť s mužmi v krásnej harmónii a láske.ruzaHomeKrása žien  *  Každá žena môže byť krásna  *  Byť ženou a žiť ako žena  *  Čo sa mužom páči, aké oblečenie  * 
 *  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  *  Ako sa obliecť do kostola  *  Malá fotogaléria  *Úvod
Krása žien
Každá žena môže byť krásna
Byť ženou
a žiť ako žena
Čo sa mužom páči,
aké oblečenie
Aké šaty na ples,
stužkovú, atď.
Ako sa obliecť
do kostola
Malá fotogalériaruža


reklanný priestor