Úvod - Krása žien  
  Každá žena môže byť krásna  
  Byť ženou a žiť ako žena  
  Čo sa mužom páči  
  Malá fotogaléria  
  Kontakt  
  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  
  Ako sa obliecť do kostola          Vychutnávajte si ženskosť...
Keď ale muž začne byť chladný


chladný muž Keď ale zbadáte, že muž je k vašej kráse už dlhodobejšie úplne chladný, vôbec si vás nevšíma, napriek tomu, že pestujete svoju krásu a aj obliekate sa mu doma žensky krásne, vtedy s veľkou pravdepodobnosťou je už asi vašim krásnym telom presýtený. Aj to najchutnejšie jedlo na svete sa časom preje a prestane chutiť.

Dobrým a overeným riešením toho je aby ste sa vtedy na pár dní čo najviac zahalila, nech nevidí ani kúštiček vášho tela. Vtedy majte aj dlhé rukávy. Dajte si také šaty, ktoré nijako nezvýrazňujú postavu a kompletne vás zakryjú. A po pár dňoch si zasa dajte tie krásne žensky zvodné šaty, muž bude vašou krásou zasa nanovo očarený. Niekedy stačí len jeden deň takéhoto pôstu aby muž znova vnímal krásu ženy, no niekedy potrebuje viac dní. Dĺžku takého pôstu treba odhadovať i pomocou komunikácie s ním.

Bežne sa to stáva, že muž dlhodobejšie ochladne, a tak ho treba vždy znova pekne naštartovať. Nech je presítený až vtedy keď už budete stará zvráskavená babička, ale teraz je ešte čas aby vašu krásu obdivoval.

Pravdaže to dlhodobejšie ochladnutie muža môže mať aj veľa iných príčin, ako je prepracovanosť, stres, duševne sa príliš zameral na niečo iné, rozličné problémy..., a riešenie takého niečoho je už náročnejšie. No ak to spôsobuje len únavné zamestnanie, potom je správne si uvedomiť, že je určite lepšie byť chudobným a šťastným, ako bohatým a strhaným.


späť


ruzaHomeKrása žien  *  Každá žena môže byť krásna  *  Byť ženou a žiť ako žena  *  Čo sa mužom páči, aké oblečenie  * 
 *  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  *  Ako sa obliecť do kostola  *  Malá fotogaléria  *Úvod
Krása žien
Každá žena môže byť krásna
Byť ženou
a žiť ako žena
Čo sa mužom páči,
aké oblečenie
Aké šaty na ples,
stužkovú, atď.
Ako sa obliecť
do kostola
Malá fotogalériaruža