Úvod - Krása žien  
  Každá žena môže byť krásna  
  Byť ženou a žiť ako žena  
  Čo sa mužom páči  
  Malá fotogaléria  
  Kontakt  
  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  
  Ako sa obliecť do kostola          Vychutnávajte si ženskosť...
Aby sa aj muž k vám správal krásne


Správa sa k vám nepekne? Je na vás protivný? Ak sa vy snažíte byť na neho vždy milá, láskavá, nežná, ale on sa aj napriek tomu k vám správa nepekne, potom asi nemá k vám dostatok úcty, citu a lásky. A tak to určite bude aj vtedy ak je na vás sarkastický, robí si občas z vás posmešky, má uštipačné slová, ktoré vás vo vnútri zraňujú. On sa zabáva a vás to bolí viac než keby vás bičoval.

Najhoršie čo môžete urobiť je oplácať sa mu za zlo zlým, mstiť sa a vracať mu to, taký postup je už predzvesť konca vášho vzťahu, idete do záhuby.

Pamätajme si dievčatá: Sila ženy je v jej kráse, no zároveň rovnako platí: Sila ženy je v jej slabosti.

Nehrajte sa na silnú a tvrdú!

krasa S úprimnosťou mu ukážte svoju ženskú slabosť. Rozľútostite sa. Povedzte mu, že ho milujete a s veľkou nežnosťou mu vysvetlite čo sa vám na jeho správaní nepáči, čo vás bolí. Nehovorte mu to vyčítavým tónom, ale naopak, s pokorou veľmi nežne a milujúco. Snažte sa ho v tejto chvíli čo najviac milovať a úprimne mu prezradte, že jeho slová vás zraňujú. Prejavujte pri tom hlbokú ženskú nehu, jemnosť a citlivosť. Môže vám pri tom vytiecť aj úprimná slzička ľútosti. Odhaľte mu svoje citlivé srdce. Nech aj sám vidí a pochopí, že vy ste tá slabá a krehká bytosť, ktorú on má chrániť.

Kľudne mu to i povedzte rozľútostená a s nehou, že vy potrebujete jeho ochranu. A aj duchovnú ochranu pred podobnými útokmi.

A bude potrebné mu potom i vysvetliť, že ak vám chce povedať niečo, čo by mohlo byť pre vás nepríjemné, ak sa mu napr. na vás niečo nepáči a pod., aby vám to určite povedal a vysvetlil, ale snažil sa to vždy hovoriť s citom a láskou.späť


ruzaHomeKrása žien  *  Každá žena môže byť krásna  *  Byť ženou a žiť ako žena  *  Čo sa mužom páči, aké oblečenie  * 
 *  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  *  Ako sa obliecť do kostola  *  Malá fotogaléria  *Úvod
Krása žien
Každá žena môže byť krásna
Byť ženou
a žiť ako žena
Čo sa mužom páči,
aké oblečenie
Aké šaty na ples,
stužkovú, atď.
Ako sa obliecť
do kostola
Malá fotogalériaruža