Úvod - Krása žien  
  Každá žena môže byť krásna  
  Byť ženou a žiť ako žena  
  Čo sa mužom páči  
  Malá fotogaléria  
  Kontakt  
  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  
  Ako sa obliecť do kostola          Vychutnávajte si ženskosť...
Krásny ladný pohyb


krásny ženský pohyb Pohyb krásnej ženy je ako pohyb morských vĺn...

A teraz zasa niečo o kráse ženského tela. Jedna z vecí na ktoré sa často zabúda je pôvab pohybu. Možno toto už nie je až také dôležité, ale k spomínanému krásnemu telu a duši je vhodné vedieť sa aj krásne žensky pohybovať.

Aj najkrajšie ženské telo stráca na kráse ak sa nepekne a nežensky pohybuje, ak sa pohybuje drsne, tvrdo...

Snažte sa teda pohybovať ladne, pôvabne žensky. Snažte sa svojimi rukami a nohami nerobiť príliš drsné a tvrdé pohyby, trošku zjemnite. Snažte sa pohybovať len jemne, zľahka... Pri chôdzi tiež nerobte prehnane dlhé kroky. Kráčajte vyrovnane a kľudne. Môžete i jemne vlniť pánvou, tiež nie prehnane moc, to by zasa pri bežnom pohybe mohlo pôsobiť komicky. Viac zvýrazniť to vlnenie je vhodé napr. pri tanci. Ale pri normálnych bežných pohyboch vždy len jemne, nenápadne.

Skúste si to občas vedome trénovať, ladne a pôvabne sa pohybujúce ruky, nohy, boky, celé telo vo svojom pohybe pôsobí krásne žensky. A vychutnávajte si to...

To je tiež reč tela, ktorá by mala vyjadrovať - som žena, krásna žena. K tomu sa snažte nosiť aj elegantné ženské šaty, ktoré dodávajú ženský pôvab. A ak je to možné, vyhnite sa športovému oblečeniu, nepôsobí žensky.

Pre lepšie naučenie sa krásne žensky hýbať, odporúča sa prihlásiť, napríklad, na nejaký kurz orientálnych alebo brušných tancov. Takéto tance sú totiž tiež práve presne o tom pohybe, ktorý pôsobí tak úžasne krásne žensky.


späť


ruzaHomeKrása žien  *  Každá žena môže byť krásna  *  Byť ženou a žiť ako žena  *  Čo sa mužom páči, aké oblečenie  * 
 *  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  *  Ako sa obliecť do kostola  *  Malá fotogaléria  *Úvod
Krása žien
Každá žena môže byť krásna
Byť ženou
a žiť ako žena
Čo sa mužom páči,
aké oblečenie
Aké šaty na ples,
stužkovú, atď.
Ako sa obliecť
do kostola
Malá fotogalériaruža