Úvod - Krása žien  
  Každá žena môže byť krásna  
  Byť ženou a žiť ako žena  
  Čo sa mužom páči  
  Malá fotogaléria  
  Kontakt  
  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  
  Ako sa obliecť do kostola          Vychutnávajte si ženskosť...
Žiarlivosť keď sa pozerá po iných ženách


krasa Veľa mužov to robí, ale v takomto prípade ešte nie je dôvod na žiarlivosť a netreba sa tým ani príliš zaoberať. Muži sú iní ako ženy. Zatiaľ čo žene, ktorá má svojho muža, môžu byť často iní muži ukradnutí, u možov je to inak, muži obdivujú ženskú krásu univerzálne a globálne. Vnímajú a obdivujú krásu na všetkých ženách. Nie je to osobné, obdivujú len samotnú ženskú krásu asi ako keď obdivujeme krásnu prírodu, krásnu sochu alebo iné umelecké dielo.

Pri takýchto bežných pohľadoch na krásnu ženu obyčajne ženatí muži ani vôbec nezatúžia získať jej adresu alebo iný kontakt pre zblíženie. Nezameriavajú sa na samotnú osobu. Väčšina mužov pri pohľade na krásnu ženu si pri tom ani nepredstavuje milovanie s ňou, žeby sa dalo povedať, že cudzoloží s ňou vo svojom srdci. To sa stáva len výnimočne a muž na také niečo potrebuje pokoj a viac času, aby sa pri pozeraní mohol dať zároveň aj do snívania. A aj keď sa muž dlho na krásnu ženu pozerá, väčšinou si také veci nepredstavuje, obdivuje len krásne krivky tela, krásnu pokožku, krásnu tvár, krásne vlasy..., tú krásnu ženskosť celkovo.

Každá krásna žena je veľkolepým umeleckým dielom hodným obdivu a všetky krásne ženy spolu sú umeleckým dielom. Preto nežiarlite, skúste to chápať a buďte radšej rada, že aj vy máte tú česť patriť do tej skupiny bytostí, ktoré sú tak obdivované. Váš muž obdivuje celú tú skupinu, vás i vaše krásne sestry - ostatné krásne ženy. Obdivuje ženskosť. Obdivuje krásu všeobecne. No len Vás hlbšie miluje.

Ale ak zbadáte, že nejaká pekná žena do rozhovoru s vašim mužom očividne vkladá svoj sex-appeal, vtedy je naozaj čas aby ste spozornela a ak to nekončí, potom ak je to možné, aj začala podnikať dostupné kroky k tomu aby ste túto nebezpečnú samičku vzdialila z blízkosti vášho milovaného muža. Lebo jej sexuálne správanie môže muža omámiť viac než silné víno a zviesť ho. Krásne ženy majú nad mužmi veľkú moc, ktorej muži len ťažko dokážu odolávať.


späť


ruzaHomeKrása žien  *  Každá žena môže byť krásna  *  Byť ženou a žiť ako žena  *  Čo sa mužom páči, aké oblečenie  * 
 *  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  *  Ako sa obliecť do kostola  *  Malá fotogaléria  *Úvod
Krása žien
Každá žena môže byť krásna
Byť ženou
a žiť ako žena
Čo sa mužom páči,
aké oblečenie
Aké šaty na ples,
stužkovú, atď.
Ako sa obliecť
do kostola
Malá fotogalériaruža