Úvod - Krása žien  
  Každá žena môže byť krásna  
  Byť ženou a žiť ako žena  
  Čo sa mužom páči  
  Malá fotogaléria  
  Kontakt  
  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  
  Ako sa obliecť do kostola          Vychutnávajte si ženskosť...
Noste krásne šaty aj doma


krásne ženské šaty Hovorí sa, že šaty robia človeka, u ženy to platí obzvlášť. U ženy totiž šaty môžu ženskosť zvýrazniť ale aj potlačiť, záleží od šiat.

Aby žena pôsobila krásne žensky, je potrebné sa nie len starať o krásu svojho tela a duše, ale pomyslieť aj na šaty, ktoré by jej ženskosť zvýraznili a umocnili. Vyhnite sa nohaviciam, teplákam, košeliam, tričkám a všetkému čo nepôsobí žensky.

Aj pri domácich prácach snažte sa byť oblečená ako žena a po práci si dajte nejaké krásne elegantné a luxusne pôsobiace šaty. Vôbec nemusia byť drahé, stačí len aby trochu luxusne a zvodne pôsobili. Aby ste sa mužovi páčila, noste často aj vo svojom byte rôzne krásne ženské šaty, ktoré pekne poodhalia telo - zvýraznia jeho krásu, ženskosť, a zároveň pôsobia elegantne a luxusne. Vychutnávajte si svoju ženskosť. Žena je v takých šatách skutočne krásnou a očarujúcou.

Ak vaše šaty budú pôsobiť krásne - žensky zvodne a aj trochu luxusne - vzácne, na muža to bude tiež tak pôsobiť, bude mať pocit, že má pri sebe krásnu a vzácnu bytosť.

Preto noste rôzne krásne ženské zvodné šaty aj doma, alebo presnejšie - hlavne doma. A je tiež samozrejmosťou, ktorú snáď ani netreba pripomínať, že každá žena i zisťuje čo sa jej mužovi páči a podľa toho sa oblieka. Inšpirácie
 šaty po dome - domáce šaty  šaty po dome - domáce šaty  šaty po dome - domáce šaty  šaty po dome - domáce šaty  šaty po dome - domáce šaty
krásne ženy


späť


ruzaHomeKrása žien  *  Každá žena môže byť krásna  *  Byť ženou a žiť ako žena  *  Čo sa mužom páči, aké oblečenie  * 
 *  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  *  Ako sa obliecť do kostola  *  Malá fotogaléria  *Úvod
Krása žien
Každá žena môže byť krásna
Byť ženou
a žiť ako žena
Čo sa mužom páči,
aké oblečenie
Aké šaty na ples,
stužkovú, atď.
Ako sa obliecť
do kostola
Malá fotogalériaruža