Úvod - Krása žien  
  Každá žena môže byť krásna  
  Byť ženou a žiť ako žena  
  Čo sa mužom páči  
  Malá fotogaléria  
  Kontakt  
  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  
  Ako sa obliecť do kostola          Vychutnávajte si ženskosť...

Tradičné ženské práce (domáce práce)


ženské práce Variť, prať, žehliť, upratovať, vynášať smeti - proste tradičné ženské práce, aj to patrí k životu krajšieho slabšieho pohlavia, k životu krásnej ženy...

Je už známe, že pre každú ženu je veľmi žiadúce aby robila tie tradičné ženské domáce práce ako je varenie, upratovanie, vynášanie smetí...

Spaľujú sa tým prebytočné kalórie a všetky tie pohyby pri tých prácach prispievajú k celkovému zdraviu ženy.

Dokonca vedci prišli na to, že ženy, ktoré málo robia, alebo vôbec nerobia tieto domáce práce sú náchylné k rakovine prsníka, a to aj vtedy keď namiesto toho napr. športujú.

domáce práce, ženské práce Žeby trest Boží pre ženy, ktoré si odmietajú plniť toto svoje prastaré poslanie - starať sa o domácnosť? Možno. Ešte aj Katolícka Cirkev od dávna učí, že niektoré práce sa nehodia pre ženy a že ženy sú dokonca prirodzene predurčené práve pre domáce práce. Citát z encykliky pápeža Leva XIII. - RERUM NOVARUM: "Podobne niektoré druhy práce sa nehodia pre ženy, ktoré sú prirodzene predurčené na domáce práce. Tieto domáce práce vo veľkej miere chránia poctivosť slabšieho pohlavia a prirodzene sa dopĺňajú s výchovou detí a blahobytom domova."

Vedci ako Dr. Lesley Walker z Cancer Research UK uviedli, že výskum na viac ako 200 000 žien z európskych krajín preukázal, že robiť domáce práce je pre ženy ďaleko väčšou ochranou pred rakovinou než robiť šport.
späť


ruzaHomeKrása žien  *  Každá žena môže byť krásna  *  Byť ženou a žiť ako žena  *  Čo sa mužom páči, aké oblečenie  * 
 *  Aké šaty na ples, stužkovú, atď.  *  Ako sa obliecť do kostola  *  Malá fotogaléria  *Úvod
Krása žien
Každá žena môže byť krásna
Byť ženou
a žiť ako žena
Čo sa mužom páči,
aké oblečenie
Aké šaty na ples,
stužkovú, atď.
Ako sa obliecť
do kostola
Malá fotogalériaruža